G-LY7GB4QNGE

Hakkımızda

tefoweb.com, esteknopa.com, tarhanakesesi.com  KORELİ MÜH. REK. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ firmasının önde gelen faaliyet alanlarından biri olan Bez kese, promosyon bez çantaları, hediyelik bez çantaları ve hobi malzemeleri gibi ürünlerin üretim ve satışını gerçekleştiren Ülkenin en eski firmasıdır.

Sektöründe lider konumda olan ESTEKNOPA, üretim ve satış alanında faaliyet göstermektedir. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda hizmet veren firma, toplamda 150 m2'lik üretim alanı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Online alışveriş sitemiz tefoweb.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Hızlı kargo ve ücretsiz iade imkanları sayesinde müşterilerimiz, alışverişlerinde güvenle ve rahatlıkla tercih edebilirler.

tefoweb.com, bez çanta sektöründe lider konumunda olmanın yanı sıra, çevre ve insan sağlığına duyarlı bir firma olarak da önemli bir yere sahiptir. Kaliteli ve organik ham bez kese ve çantalar üretmek, doğaya duyarlı ürünler sunmak ve temiz bir dünya yaratmak, ESTEKNOPA'nın felsefesinde önemli bir yere sahiptir.

Vizyonumuz, "İşiniz, İşimizdir" sloganı ile yola çıkan ESTEKNOPA, bilgi ve yaratıcılığa dayalı doğaya duyarlı ürünler sunarak kaliteli ve yaşanabilir bir dünya oluşturma hedefine sahiptir.

Misyonumuz ise, Türkiye ve dünyanın her yerine organik ham bez kese ve çantalar üreten firmamız, hızlı teslimat ve seri üretim altyapısı ile sektöründe lider bez çanta ve kese firması olmayı sürdürmektir.

tefoweb.com, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak, sektöründe lider konumunu korumaktadır.

WhatsApp
Hemen Ara